משלוח חינם ברכישה מעל 499 ש"ח אספקה מהירה עד 3 ימי עסקים

5 טיפים לבחירת מתנה לכלה

יום החתונה הוא ללא ספק אחד הימים היותר מרגשים עבורנו בין אם אנחנו המתחתנים ובין אם אנחנו החברים הקרובים, או המשפחה של הזוג המאושר. אחד הרגעים הקסומים ביותר בו זוג אוהב מצהיר על אהבתו ועל המחויבות אחד כלפי השנייה מול בורא עולם ומול היקרים להם בטקס מרגש ולאחר מכן בחגיגה קסומה שכולה אור ואהבה. אחד האתגרים בסיטואציה הזאת הוא בחירת מתנה לכלה ולא בכדי, מדובר במתנה שתלווה את הכלה הנרגשת לא רק ביום חתונתה אלא גם בחיים החדשים שהיא מתחילה. הנה מספר טיפים מעולים לבחירת המתנה המושלמת.

5 טיפים לבחירת מתנה לכלה המאושרת

בחירת המתנה המושלמת לכלה חייבת לשלב לא רק יופי ואסתטיקה, אלא גם פונקציונליות שתדאג לשמש את הכלה הנרגשת גם בימים שלאחר החתונה. ולכן, התאמה אישית היא חשובה. מעבר לכך, הנה כמה טיפים לבחירת מתנה לכלה שתשמח כל אישה: 

  • התאמה אישית מנצחת הכל

מתנה שהינה מותאמת אישית לכלה עמו סידור עם שם למשל יכולה להביא לתחושה מופלאה גם של אכפתיות עמוקה מאחורי המתנה בשל המחשבה, וגם כמובן לפונקציונליות גבוהה כי כאשר המתנה מותאמת אישית, היא הרבה יותר שימושית. 

  • בדקו מהם התחביבים של הכלה

אם אינכם קרובים במיוחד נסו לבדוק מה אוהבת הכלה המיועדת, מהם התחביבים שלה ולנסות להתאים את המתנה אליה. אם אין באמת תחביבים שאתם יודעים עליהם כמו בישול, בשמים שהיא אוהבת ועוד, תכשיטים לאישה תמיד פותרים את נושא המתנה ויכולים גם להכיל פתקית החלפה במידה והכלה מעוניינת להחליף את התכשיטים לסגנון שיותר קולע לטעמה. 

  • רכשו מתנה שמתאימה לטווח ארוך ולא לשימוש קצר מועד

רכישת מתנה עבור הכלה המיועדת מצריכה גם מחשיבה ארוכת טווח. סידור עם שם למשל היא דוגמא למתנה שאפשר להשתמש בה בכל עת גם לשנים ארוכות אחרי החתונה. ספרים מיוחדים וכל מתנה שנראית לכם מתאימה לשימוש פונקציונלי גבוה בהתאמה אישית וגם נראית עדינה ונעימה אסתטית, בנוסף להקדשה מרגשת וברכה מכל הלב שיביעו את הערך האמיתי של המתנה, אהבה. 

  • כסף כמתנה

לא מעט אנשים מחליטים לתת כסף בתור מתנה וכך הזוג, או הכלה, יכולים להחליט בעצמם מה הם רוכשים בכסף או פשוט גם להשתמש בו כחלק מהוצאות החתונה. זו מתנה מוערכת שיש בה מחשבה מאחריה. אפשר גם תמיד להוסיף תכשיטים לאישה גם כחלק מהמתנה, אפילו תכשיט קטן, שיביע את הערך של עוד מתנה אחת קטנטנה עם ערך מנצנץ של אהבה ואכפתיות. 

  • מתנה לזוג ולא רק לכלה

המחשבה על הזוג כזוג ולא מתנה לכלה בלבד יכולה להיות מרגשת מאד. פמוטים לשבת, מזוזות מהודרות או כל מתנה אחרת לבית שתסמל את החיים החדשים והמרגשים שהזוג מתחיל בהקמת בית ומשפחה יכולים להפוך ולהיות אבן דרך בחייהם. 

תנו מקום ליצירתיות ולאהבה שלכם כלפי הזוג המאושר

כאשר מדובר ביקרים לכם אין ספק שאתם רוצים עבורם את הטוב ביותר. אנחנו בחברת יודאיקה&ארט, הבית למוצרי יודאיקה באיכות גבוהה המשלבים גם אמונה, דת, ויצירה אומנותית מאמינים שהמתנה האמיתית מהלב מגיעה עם ערך של אהבה. התאמה אישית, קרבה, ובלי הססנות להיות שונים ומיוחדים גם בסגנון המתנות יביאו למתנה מרגשת, שתמשיך לרגש גם לשנים ארוכות לאחר החתונה.

מתנה לכלה

אולי יעניין אותך גם:

דילוג לתוכן